Predaj bicyklov

50% zľava na servisné úkony pri kúpe bicykla u nás.

Predajňa BE-CYCLES vznikla ako prirodzé rozvinutie aktivít Mareka Slobodu. Marek v roku 2013 podpísal zmluvu na prenájom priestorov v Lazovnej ulici 22, kde hlavná predajňa sídli doteraz.

V jej priestoroch vám ponúkame široký výber bicyklov, doplnkov, príslušenstva, odborný servis a poradenstvo + internetový obchod.

Sme oficálny predajca značiek DEMA. V ponuke máme súčiatky od SHIMANO, SRAM, FSA, VISION, príslušenstvo TOPEAK, EXTEND, FORCE, plášte MAXXIS, CONTINENTAL, prilby MET, EXTEND, FORCE, oblečenie SPORTFUL, FORCE, tretry DMT, Shimano, trenažéry a cyklopočítače WAHOO Fitness a prostriedky na čistenie a údržbu bicykla Muc-Off. Bezdušové systémy od Joes No falts, Muc-Off a prémiovú značku MilKit.

DEMA – Bicycles

Sme oficálnym predajcom bicyklov poprednej značky DEMA – Bicycles slovenského výrobcu, ktoré sú špecifické kvalitným prevedením a materiálmi s výbornou odolnosťou.

Parkovanie

Parkovať môžete priamo pred predajňou.

Dostupnosť MHD

Predajňa sa nachádza 2 minúty peši od zastávky MHD „Strieborné námestie„. Dostupnosť na túto zastávku je možná linkami 24, 25, 27, 33, 35, 36, 80, 90.

Otváracia doba

Pondelok – piatok:
10:00 – 17:30
Sobota:
09:00 – 12:00
Nedeľa:
Zatvorené