Predaj bicyklov v meste Banská Bystrica

Volám sa Marek Sloboda a od mala mám vzťah k jazdeniu na dvoch kolesách. Po niekoľkoročných skúsenostiach s opravami svojich (hlavne popri cyklo-triale poškodených) a neskôr aj rôznych iných bicyklov som sa rozhodol venovať tomu, čo ma baví aj po pracovnej stránke a v roku 2010 som otvoril predajňu BE-CYCLES.

Nájdete nás v Banskej Bystrici na adrese Lazovná 22, neďaleko od Námestia SNP. Obchod nedisponuje veľkými priestormi ako v nákupnom centre, no dá sa povedať, že milovník dvojkolesových dopravných prostriedkov u nás nájde všetko, čo potrebuje. Sme jednoducho malá predajňa, čo má dušu a kde si môžte prísť dušu aj dofúkať. Ponúkame bicykle, ako aj pre šľapačov, tak i pre elektrikárov, pre fanúšikov asfaltu i terénu, pre dámy, pánov a ich ratolesti. Pre tých, ktorým sa nechce šliapať do pedálov máme aj kolobežky a pre tých, ktorým sa nechce veľmi odrážať, máme aj elektrické kolobežky. Pre najmenších máme odrážadlá a pre ešte menších (alebo skôr pre ich aktívnych rodičov) cyklovozíky. Samozrejme k tomu ponúkame všetky potrebné komponenty a doplnky vrátane obuvi a oblečenia, odborný servis a poradenstvo. Neváhajte, navštívte nás a uspokojte svoje cyklo potreby.

Časy pred BE-Cycles. Keď bolo ešte kopu času na moje záľuby…

DEMA – Bicycles

Sme oficiálnym predajcom slovenskej značky DEMA, ktorá vyrába bicykle s kvalitnými komponentami pre profesionálnych i rekreačných cyklistov.

Parkovanie

Parkovacie miesta vzhľadom na umiestnenie predajne v blízkosti centra nie sú priamo k dispozícii, no na krátku chvíľu (odovzdanie/prebratie bicykla) môžete auto zaparkovať priamo pred predajňou.

Dostupnosť MHD

Predajňa sa nachádza 3 minúty peši od zastávky MHD „Strieborné námestie„. Dostupnosť na túto zastávku je možná linkami 24, 25, 27, 33, 35, 36, 80, 90.

Otváracia doba

Pondelok – piatok:
10:00 – 17:30
Sobota:
09:00 – 12:00
Nedeľa:
Zatvorené