Požičovňa bicyklov – Banská Bystrica (od 29€/deň)

BE-CYCLES prevádzkuje v meste Banská Bystrica taktiež požičovňu bicyklov a elektrobicyklov. Bicykle zaradené do požičovne nájdete nižšie s možnosťou ich priamej rezervácie.

Vyplnenie zmlúv potrebných k výpožičke bicykla prebehne priamo na predajni a zaberie od 15 do 30min. Preto odporúčame prísť do predajne približne 30 min pred zarezervovaným časom výpožičky.

Bicykle v požičovni sú zoradené v nasledujúcich kategóriach:

Elektrické bicykle

Elektrické bicykle

Cena za 4 hodiny: 29,00€
Cena za 1 deň: 39,00€
Cena za víkend: 69,00€
Cena za 4 hodiny: 29,00€
Cena za 1 deň: 39,00€
Cena za víkend: 69,00€
Cena za 4 hodiny: 29,00€
Cena za 1 deň: 39,00€
Cena za víkend: 69,00€

Časté otázky pri výpožičke bicyklov

Čo treba spraviť pre požičanie si bicykla?
Treba nám zavolať alebo vyplniť rezervačný formulár. My sa s vami telefonicky spojíme a dohodneme sa na kedy majú byť bicykle pripravené na našej predajni. Vy prídete, odpíšeme si údaje z vášho občianskeho preukazu alebo pasu, zaplatíte a bicykle sú na dobu výpožičky vaše.
Doručujete bicykle na adresu?
Nie, bicykle si je možné požičať a vrátiť jedine na našej predajni. Naša predajňa sa nachádza na výborne dostupnom mieste v centre Banskej Bystrice.
Môžem si požičať bicykel na pol dňa alebo na hodinu?
Áno, môžete. Minimálna cena za výpožičku je cena za 4 hodiny.
Keď si požičiam bicykel na jeden deň, počíta sa to 12 alebo 24 hodín?
Pri výpožičke na jeden deň sa čas počíta od rána (09:00) do neskorého večera, takže je to 12 hodinová doba výpožičky.
Môžem platiť platobnou kartou?
Áno, na našej predajni sa nachádza terminál na príjem platieb z platobných kariet. Platby prijímame samozrejme aj v hotovosti v eurách.
Sú súčasťou výpožičky aj zámka / svetlá / helma?
Áno, súčasťou každého bicykla je zámka, helma, predné a zadné osvetlenie.
Majú bicykle aj bočné cyklotašky?
Áno, máme aj 2 bicykle s cyklotaškami. Pokiaľ o ne máte záujem, treba sa o tom zmieniť do poznámky v rezervačnom formulári. Cyklotašky stoja dodatočných 1€/deň.
Čo ak dostanem defekt?
Robíme všetko pre to aby zabránili vzniku defektov. Naše bicykle sú vybavené preumatikami s technológiou proti prepichnutiu, no rozumieme, že niekedy to nestačí. Takže súčasťou výpožičky je aj sada na opravu defektu spolu s malou pumpičkou. Dokonca je možné, že na zavolanie prídeme za vami, opravíme/vymeníme bicykle, ale bude vás to stáť 30€.

Ak sa chcete opýtať na čokoľvek čo nie je zodpovedané v zozname najčastejších otázok pri výpožičke bicyklov, neváhajte nás kontaktovať. Najjednoduchšie nás môžete kontaktovať cez telefón.